Informacje i komunikaty

Ferie zimowe 2024

Gmina Sadkowice w dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2024 r. zorganizowała w szkołach Ferie 2024 dla dzieci z terenu Gminy Sadkowice.

W pierwszym dniu ferii w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubani odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sadkowice. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych. Zwycięzcom zostały wręczone puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk Pani Wójt Karoliny Kowalskiej drobne upominki.

W drugim dniu ferii w Szkole Podstawowej w Kłopoczynie odbyły się warsztaty tworzenia świec żelowych oraz konkurs na najładniejszą maskę karnawałową. Komisja Konkursowa wyłoniła spośród prac najładniejsze maski. Uczniom najładniejszych prac Pani Wójt wręczyła nagrody, pozostali uczestnicy dostali drobne upominki.

W trzecim dniu dzieci uczestniczyły w zajęciach plastyczno-technicznych, które odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Trębaczewie. Zorganizowany również został konkurs pt. "Serce dla ukochanej osoby". Najlepsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione. Wszystkim uczestnikom wręczono drobne upominki.

W czwartym dniu ferii w Zespole Szkół w Sadkowicach odbył się turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Sadkowice. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Wójt Puchary i upominki.

W piątym dniu w każdej ze szkół odbywały się zajęcia sportowe, informatyczne, gry i zabawy.

Wójt Gminy Sadkowice Karolina Kowalska serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom za tak liczne przybycie każdego dnia podczas zorganizowanych ferii, podziękowania składa również rodzicom, którzy poświęcili swój czas na przywiezienie dzieci do szkół.

Fundatorem nagród i upominków podczas ferii była Gmina Sadkowice.

Prosimy o nie kopiowanie zdjęć bez zgody administratora, są one własnością Urzędu Gminy w Sadkowicach

  • Uczestnicy Ferii 2024
  • Uczestnicy Ferii 2024
  • Uczestnicy Ferii 2024
  • Uczestnicy Ferii 2024, Pani Wójt Karolina Kowalska
  • Uczestnicy Ferii 2024, Pani Wójt Karolina Kowalska
  • Uczestnicy Ferii 2024, Pani Wójt Karolina Kowalska

Wstecz