Klęska gradobicia

Przedłużony termin przyjmowania wniosków

Wójt Gminy Sadkowice informuje, że został przedłużony termin przyjmowania wniosków o szacowanie strat powstałych w wyniku gradobicia i deszczu nawalnego, do dnia 18 sierpnia 2017 r. (do piątku).

Wnioski o szacowanie strat po gradobiciu

Wójt Gminy Sadkowice informuje, że od dnia 31 lipca 2017 r. (od poniedziałku) będą przyjmowane wnioski o szacowanie strat w związku z wystąpieniem gradobicia i deszczu nawalnego. Wnioski wraz z kserokopią wniosku o przyznanie płatności na rok 2017 złożonego w ARiMR, rolnicy mogą składać w Urzędzie Gminy w Sadkowicach do 11 sierpnia 2017 r. Rolnicy, którzy w tym roku składali wnioski o szacowanie strat po wystąpieniu przymrozków, nie muszą dołączać wniosku z ARiMR.  

  1. Wniosek rolnika o oszacowanie szkód przez komisję w gospodarstwie rolnym Wniosek rolnika o oszacowanie szkód przez komisję w gospodarstwie rolnym (329.34 KB)
  2. Oświadczenie nr 1 o strukturze upraw i poniesionych szkodach Oświadczenie nr 1 o strukturze upraw i poniesionych szkodach (313.85 KB)
  3. Oświadczenie nr 2 o produkcji zwierzęcej towarowej i poniesionych szkodach Oświadczenie nr 2 o produkcji zwierzęcej towarowej i poniesionych szkodach (287.46 KB)
  4. Oświadczenie nr 3 o produkcji rybackiej towarowej Oświadczenie nr 3 o produkcji rybackiej towarowej (283.41 KB)
  5. Oświadczenie nr 4a o poniesionych szkodach w środkach trwałych innych niż uprawy trwałe Oświadczenie nr 4a o poniesionych szkodach w środkach trwałych innych niż uprawy trwałe (283.89 KB)
  6. Oświadczenie nr 4b o poniesionych szkodach w uprawach trwałych Oświadczenie nr 4b o poniesionych szkodach w uprawach trwałych (272.54 KB)

 

Komunikat dotyczący gradobicia

Wójt Gminy Sadkowice informuje, że w związku z gradobiciem i nawalnym deszczem, które wystąpiły w dniu 19 lipca, będzie możliwość składania wniosków o szacowanie strat. O terminie składania wniosków powiadomimy Państwa poprzez radnych, sołtysów oraz poprzez sms-y i stronę internetową Gminy Sadkowice.